| anonim_4396 a întrebat:

vreau si eu status de despartire...

4 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

Te vreau inapoi.

| Xtadelo a răspuns:

"Adio! "

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Uite aici, sunt o gramada
http://www.statusbun.com/? cat=2
Te pup!

| qMiruq a răspuns:

1.ai avut inima mea dar....asta nu ajută... Oricum altu în locu meu te va iubi ca să te f*tăhappy
2.Maine va fi frumos, maine va fi mult mai bine, azi … e doar azi…
3.Ma adancesc intr-o tacere de mormant caci acum am un maracine, in locu' unde aveam un suflet ce a ars odata cu tine sad.

4.Niciodată să nu dezamăgeşti o persoană care ar face orice pentru tine, ai înţeles?! Niciodată!
5.El se ridică o trage după el şi zbiară " -Te iubesc! jur! Dar nu vreau să mai doară..."
6.Hainele sunt doar un scut, am un suflet. N-ai ştiut?happy
7.Fiecare se pare, că are măşti ocazionale. Gata de purtare whistling
8.E o vorbă "Din greşeli înveţi " Dar oare ea când învaţă?
9.Viaţa e o t*rfă şi tu eşti sufletu' ei pereche happy.
10. Însă un lucru n-am crezut îl consideram o bârfă oh go on am aflat că au dreptate: Dragostea e doar o t*rfă! happy
11. Timpul a trecut, m-am maturizat. Am fost aici, dar. am plecat happy!
12.Cum să stăpânesc dorul pentru tine? Când ştiu că nu te pot avea lângă mine oh go on - Zi-mi cum să mai zic, ce să mai fac, când îmi vine să plec, să tac, să zac, nimic nu fac...happy!
13. iarta-ma ca te iubesc, asta sunt eu...te-am zidit adanc de tot in sufletu meu, iarta-ma ca te iubesc, asta sunt eu...cand ma gandesc la tine uit de tot ce este greu. iarta-ma ca te iubesc..asta sunt eu, un copil nevinovat si-am sa te iubesc mereu.
14.Heiiii, ai băgat vreodată de seamă că pe acea inimă e scris "fragilă"?
15. Dacă ai lua foc și eu aș avea o sticlă cu apă, aș bea-o!oh go on
16.Viata nu-i roz! Yo o vopsesc în verde! Am pierdut tot! Deci nu mai am ce pierde! Nu beau de suparare! Yo beau de sete! Sa vezi inima din mine cum incet piere`!"
17.Si'am invatat din mers cum sa iubesc ce ma'nconjoara...cand sa zambesc si cand sa ma transform in fiara happy.
18.O persoana draga mi-a zis candva ca... daca pretuiesti pe cineva sa ai grija ca orice s-ar intampla va ramane a ta daca nu te vei schimba happy.
19.N-ai fost recunoscatoare si n-ai sa fii niciodata
Intra tactu in faliment daca-i dau nota de plata.
Ramai in lumea ta, cu prietenele tale
Asta ti-ai dorit sa fii, una dintre penale.

20.Nu mai ma suna, sa ma intrebi de sanatate
Esti o marca de tigari, de proasta calitate.
Frumoasa din povesti, iti mai spun inca o chestie
E opera ta, tu mai transformat in bestie.

Cam atata am selectat ca mi-e lene, sper sa-ti fie de folos. happy

[p.s: am vazut numele anonim si unde era la genu feminin am schimbat in masculin, sper sa fie bine on the phone

A da si...condoleante :-