| andreutzaandreutzaaa a întrebat:

Vreau si eu un text argumentativ despre importanta implicarii adolescentilor in activitati de protejare a mediului.

Răspuns Câştigător
| TinaDeea a răspuns:

Bunăăă, acum chiar nu-mi vine în minte acest gen de text argumentativ, dar poţi intra pe http://brainly.ro, să-ţi faci cont şi să întrebi acolo :). Acei oameni cu asta se ocupă. Succes :)!

Sper că te-am ajutat. Ai grijă de tine. O seară bună în continuare şi Paşte Fericit :)!

Apropo, să-mi laşi mesaj dacă ai reuşit şi dacă ţi-i s-a răspuns :). Bye. Pace!

1 răspuns:
| TinaDeea a răspuns:

Mulţumesc pentru fundiţă kiss!