| deea_2359 a întrebat:

Vreau site-uri unde pot sa invat sa dansez din buric? funda big grin

5 răspunsuri:
| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Siii euuhappyma tot uit pe youtube la fete dar se misca prea repede si nu prind miscareahappybuuna intrebarehappy

| candy_6506 a răspuns:

Buna, uite un link http://www.youtube.com/watch?v=i_B79GBuHAE, daca mai vrei tastezi pe www.youtube.com- belly dance for beginners papa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca la un specialist...si eu am fost acolohappywinking

| TansanNicoleta a răspuns:

Sincer nu vei invata daca te vei iuta la video-uri si lectii pentru dans te vei invata sa dansezi uitandu-te in oglinda si realizand propriile tale miscari.
Asa vei invata sa dansezi si vei deveni si unica si originala in dans