| esterush a întrebat:

Vreau statusuri hazlii pentru odnoklasnikibig grin
Va rog sa imi trimetetiwinking

1 răspuns:
| Aramyx a răspuns:

Se spune că banii nu aduc fericirea... Dar toți vor să se convingă singuri

Toti se plang ca nu au bani - dar ca nu au minte nu se plange nimeni
Telefoanele acum sunt din ce in ce mai subtiri si destepte - iar oamenii invers...
Acum 20 de ani, din poze lipseau culorile... In prezent lipsesc hainele!

Am hotarat sa duc un mod sanatos de viata - mi-am cumparat bicicleta, acum dupa tigari si bere ma duc cu bicicleta

Barbatul ideal al timpurilor noastre intotdeauna face primul pas. Da LIKE la

Tot ce se spune după a 5-a bere, se numeşte scurgere de informatii

Vreau ca la mine sa fie totul ca in poveste... dar se primeste ca in banc...

Femeia are suflet bun, poate ierta bărbatului orice, chiar dacă el n-are nicio vină...

Stimate Google! Te rog să nu te comporţi precum prietena mea. Lasă-mă mai întâi să-mi termin propoziţia şi apoi poţi să-mi dai sfaturi. Mulţumesc!

Ea: Nu ma saruta pentru ca mama ma cearta... El: Atunci saruta-ma tu pentru ca a mea nu zice nimic...

Dupa o bere am 250 de cai putere

Daca vezi un baiat deschizand usa de la masina unei fete... atunci poate sa fie din doua motive, sau fata este noua sau masina.

Ce fac cind am de invatat : 10% invat, 90% ma pling celorlalti ca am de invatat.