| ღHoneyBunnyღ a întrebat:

Vreau statusuri pentru cei care invidiaza un cuplu, ceva de genu:noi ne iubim si nu ne pasa de ce spun altii.

fundita celor mai multe!

Răspuns Câştigător
| pitica_8611 a răspuns:

Poi uite:iubirea dintre noi invinge invidia celorlalti(am inventat-o dar e faina. Iubirea adevarata nu tine cont de spusele celorlalti.eu te iubesc uh ma iubesti hai sa ne iubim in continuare,ceilalti ma urasc,ceilalti te urasc ceilalti ne urasc, eu nu ii bag in seama, uh nu ii bagi in seaman hai sa continuam sa nu ii bagam in seama
toate sunt inventate. funita? oricum nu stiu ce ii aia...app=apropo felicitari cu baiatul:*si sa nici nu va mai pese de ceilalti