| username23 a întrebat:

! FUNDA! Vreau statusuri despre cei care invidiaza un cuplu, ceva de genu ca nu ne pasa de invidia voastra, noi ne iubim. Dar ceva original! Dau fundoi la cele mai multe si frumoase, si la restul voturi mari! PROMIT!

Răspuns Câştigător
| Florennce a răspuns:

Invidia voastra nu ne-a patruns
noi ne iubim, si asta ne e de ajuns
suntem purtati de al dragostei val
invidia voastra, nu ne va duce la mal! - eu am compus-o. Pa pa wave

2 răspunsuri:
| Alinutza_6937 a răspuns:

1.poti schimba si cioara in alb tot nu-i porumbel asa cum voi n-ati fost ce sunt eu pentru el!
2.sunteti niste cristale false pe care daca le ating se sparg, invidie e tot ce aveti in cap
3.ca voi gasim in recycle bin, ca noi 2 gasiti nuami pe google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma pis pe voy aia care nu va suport...