| Mikyyela a întrebat:

Vreau un film de comedie care sa ma faca sa rad "cu gura pana la urechi". Dar nu vreau Home Alone(le-am vazut pe toate)... spuneti mai multe.

Răspuns Câştigător
| annaloveanna a răspuns:

Eu am ras la aceste filme:
1. Meet the Parents
2. Meet the Fockers
3. Despre dragoste si alte aiureli

Altele nu mai stiu laughing dar sper sa te uiti si sa te amuze
P.S: Te sfatuiesc sa te uiti la ultimul ca este cel mai amuzant big grin

6 răspunsuri:
| kikita99 a răspuns:

Uita-te la filmul nasa care a fost aseara pe pro tv e super tare.

| Anutzabhaaa a răspuns:

The little man, Superhero, American Pie 1-2-3-4-5-6-7,Puicuta cu cocosel,Animalul, O dadaca musculoasa, Denis pericol public poti gasi mai multe pe www.cinemarx.ro Funda?

| Anca4747 a răspuns:

Iti recomand orice film cu Mr Bean laughing

| ald3c1 a răspuns:

The Jerk (1979)
Some Like It Hot (1959)
Groundhog Day (1993)
Withnail & I (1987)
Norbit 2007
pe site-ul ala 990.com poti vedea aceste comedii si multe altele gratis. Sper ca te-am ajutathappyxD(scrie pe google 990 filme, gasesti tu)

| Mikyyela explică (pentru ald3c1):

Tie tiasi
fi
dat
funda
scuza-mabig grin

| ald3c1 a răspuns (pentru Mikyyela):

Nu face nimic, sunt nou, deci nu sunt disperat dupa FUNDITExD