| LollypopMe a întrebat:

Vreau un site care sa imi creez un blog sau un forum...
Vreau sa pun videouri pe site-ul meu. Nu vreau uCoz sau ceva de genu asta.
Funda

6 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Simplu, inveti html/php si site-ul va fi gata... la un moment dat.

| LollypopMe explică (pentru Brotacelul):

Doamne!
Muriti de prostime!
CUM? PE CE SITE IMI FAC?
Date incolo de prost!
NU MAI AM NEVOIE. M-A AJUTAT UN OM CU CAP!

| Brotacelul a răspuns (pentru LollypopMe):

Iti multumesc de compliment, dar inainte de a arunca cu vorbe in stanga si in dreapta, ai face bine sa te uiti in oglinda. Html si CSS sunt limbaje de programare. Nu intri pe un site si gata, le stii sau le poti utiliza. Daca vrei sa stii mai multe despre ele, poti da o simpla cautare pe Google (daca stii cum) sau poti folosi si ceea ce se cheama CARTI, daca tot esti asa destept!
Si apropo, invata si limba romana, inainte sa te dai inteligent.

| LollypopMe explică (pentru Brotacelul):

Mai bine te gandeai de doua ori si te uitai putin la numele meu de aici si judecai CA EU SUNT FATA, DESTEPTULE!
Si mai bine puteai sa explici acei termeni. Unii sunt de aici care nu stiu!winking

| Markygirl18 a răspuns:

Creazabig grin

| LollypopMe explică (pentru Markygirl18):

Cum,ba? De ce crezi ca am pus intrebatea?