| Lyndsey a întrebat:

Vreau un site de unde epot sa-mi cumpar niste sandale cu platforma pentru banchetul de a 8-a... sa nu fie prea scumpe... :d

4 răspunsuri:
| Pitic a răspuns:

Pe net nimic nu e sigur!
sunt si scumpe si iti mai trag si tepe dupa iti trimit altceva in loc de platforme
Plus ca trebuie sa probezi pantofu respectiv degeaba porti u la toata incaltmintea o anumita marime, se poate intampla sa nu se nimereasca daca sunt mari mai bagi ceva in varf dar daca sunt mici ce faci?
Mai bine du-te la magazin si probeaza vezi daca porti sa mergi pe ele.
Pe net sun si mai scumpe si iti mai ia bani si pe transport

| cristiangbr46 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/incaltaminte-femei.html
Sunt foarte bune, vei fi multumita

Sper sa iti placa

| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

Pe net sunt mult mai scumpe decat in magazinebatting eyelashes