| Delicioasademine a întrebat:

Vreauu si eu fraze din astea pentru pozele d la hi5batting eyelashes Dauu funditabatting eyelashes :*:*

Răspuns Câştigător
| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

Everybody can touch my skin but there is only one boy who can touch my heart.

Cand vine noaptea, incepe nebunia

Ea a fost mereu langa mine cand restul m-au lasat Si a fost mereu cand toti pe la spate m-au acuzat Ea m-a ajutat incet incet sa devin ce sunt acum Si tot ea mi-a aratat care este cel mai bun drum

Pentru mine sunt niste amintiri care vesnic o sa doara. Pentru tine e o simpla poveste de seara...

Orice ar fi ` Stiu ca ma iubeste` Pana la cer`. Cu sufletul lui de baietas de cartier`.

Nu intotdeauna trebuie sa intoarcem pagina. Uneori trebuie sa o rupem.

Pentru dragostea unui trandafir trebuie sa suporti spinii.

Stiu ca nu sunt singura chiar si atunci cand sunt love struck

Sa nu crezi ca nu. s in stare sa tin pasu cu tine. sa nu crezi ca indiferenta ta ma poate schimba. eu nu sunt rea. sunt doar ca tine!

Cand te.au doborat niste cuvinte. nHu te lasa, mergi inainte!

- Priveste-ma-n ochi sa-ntelegi sentimentele pe care nu stiu sa ti le spun

Azi e ziua de mâine pentru care îti faceai probleme ieri

S'ar putea sa nu intelegi de ce. Dar da'mi doar o clipa si'am sa-ti arat cum e

Iubirea o simti dupa ce ai pierdut-o!

Nu stii? Te învatam. Nu vrei? Te obligam

•Ma indepartez incet, voi sterge tot, mi-e greu dar o voi face!

Zambeste! chiar daca de fapt lumea ta se prabuseste

Daca vrei sa ma cuceresti, Invata sa iubesti.

Nu mai vreau sa cer. Voi obtzine oricum.

Si-ar fi mai simplu si mult mai usor, sa nu-ti mai pese uneori?

It. s time for : |i don. t care|!

? Spui ca e o copila, dar asa cum e ea, ti-a furat inima!? Arata`i ca o iubesti, nu fi prost? Pune`ti si tu o data inima în folos`!?

Sec.Mai sec ca orice vin.:]

Adevarul doare. dar ceea ce ne lasa rani adânci este totusi minciuna!

De ce sa plang. Cand pot sa rad? De ce sa urasc. Cand pot sa uit?

Cand cuvintele esueaza, Muzica vorbeste.

Teoria zambetului:Ingerii nu plang

Fii pur si simplu SURD cand cineva iti spune ca nu`ti poti realiza visele

te iubesc.ma iubesti nu e complicat

I need a miracle. i wanna be your girl.Give me a chance to see.That you are made for me; x

Everybody do it on the floor

si când vine vorba de iubire spune-le ca tu ma ai pe mine!

nu conteaza distanta, cât conteaza ce simtim. eu te iubesc, tu ma iubesti, avem ce ne dorim!

1 răspuns:
| Sapphire a răspuns:

Da' pe toti va aud ca vreti musai descrieri la poze. Simplu, luati versurile unor melodii. happy