| Sory a întrebat:

Vreti id-urile lui Phoebe Tonkin, Claire Holt si Cariba Heine?

184 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Off.de cat timp le caut... ce vrei sa iti dau la schimb? sunt disperat dupa ele sad orice...

| andreutz a răspuns:

Binenteles... dar tu prima...doar stii vorba aia "ladies first" big grin

| andreutz a răspuns:

Pai si al lui claire holt? si cariba heine? care sunt? ca astea nu le-ai scris sad

| andreutz a răspuns:

Ba da, iti zic.iti dau cuvantul meu de onoare... dar dupa ce imi zici toate id-urile...asa ne-a fost vorba sad

| andreutz a răspuns:

Ma minti sad asa nu ma mai joc...nu iti mai zic nimic sad

| pppaaauuulllaaa a răspuns:

Ce is astia?big grin
daca nu stii cum sa iti faci un id dc nu intrebi si u o prietena k nu e asa de greu...

| pisika a răspuns:

Aolooooo!
:)
uite aici: phoebe_tonkin, claire.holt, heine_cariba

iar un id iti faci pe www.yahoo.com -> 'sign up' si urmezi pasii de inregistrare.
multumitat toata lumea? :)

| meioana a răspuns:

Da pe google un search si afli cum iti faci un idlaughing...sau vezi k ai la yahoo un pasaj unde scrie get a new yahoo idlaughing
...laughingrolling on the floor

| leluc a răspuns:

rolling on the floor

| Daviiiiiid a răspuns:

Nu-i adevarat am incercat nu merge

| Ioonela a răspuns:

Da .

| AAannaaaa22333555 a răspuns:

Da da rolling on the floor si ce mai vrei, il am si pe-a lui hannah montana, fratii jonas, selena gomez laughing

| N538961518 a răspuns:

Cine-s astia?

| petitdreamer a răspuns:

Vreau eu id-urile......adresa mea este petitdreamer_20@yahoo.com

| Sory explică:

Ca sa iti zic id-urile lor trebuie sa imi spui cum pot sa imi fac inca un id de meseenger big grin Facem targul?

| Sory explică:

Id-ul lui phoebe tonkin este phoebe_ton...

| Sory explică:

Dar zi si tu cum pot sa imi fac inca un id de messenger

| Sory explică:

Nu mai fac targul straight face pentru ca tu nu imi zici cum sa imi fac un id de messenger straight face

| Sory explică:

Nu. Zimi si tu cum se poate sa imi fac inca un id apoi iti zic si eu

| Sory explică:

Nu imi zice pentru ca nici eu nu o sa iti spun id-rile lor

| Sory explică:

Id-urile lor sunt: phoebe_tonkin_1989, cary_justme, claire_holt45633

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da daca iei id-urile care spune astia ca-s id e fete din romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si sigur ca ddddddddddddaaaaaaaaaaaa