| CGAlexandra a întrebat:

Vreti sa inceapa scoala?laughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic in mai multe limbi

Romana-NU

Engleza-NO

Spaniola-NO

Italiana-NON

Africana-NIE

Albaneza-NUK

Estona-MITTE

Rusa-HE

Slovaca-NE

Deci dai funda ca ti-am dat in mai multe limbi daca vrei sa vezi ca is adevarate dai si u pe google translate eu de acolo le-am luat rolling on the floor

12 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Vreau, dar doar pentru a putea fi din nou cu colegii si prietenii sa stam la o barfa in pauze laughing
In rest nu prea mi-e dor de teme si teste big grin

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu

| dydy1992 a răspuns:

Da, oarecum thinking

| BiaSiAtat a răspuns:

Da...Adica da si nu.Tu?

| stweety10 a răspuns:

Logic ca nu.

| Adredemesconf a răspuns:

Oarecum big grin.Adica da, chiar vreau, m-am cam plictisit vacanta asta.Abia astept sa inceapa si scoala si apoi sa vina si frigul... dupa o vara atat de calduroasa chiar as vrea sa vad cum mai e si cand e frig happy. Daca n-ar fi temele de pe o zi pe alta as vrea chiar mult sa inceapa scoala, sa-mi revad colegii, poate 1-2 colegi noi (sper eu), cine stie...plus ca o sa am 2-3 profi noi si vreau sa fac impresie buna happy.
Tu?

| CGAlexandra explică:

Pai eu si vreau si nu vreau. Vreau pentru ca:
1.Trec a9a si o sa am colegi noi
2.O sa am profi noi
3.Scoala noualove struck
4.M`am cam plictisit in vacanta
Nu vreau sa inceapa pentru ca:
1. teme, teme si iar temerolling eyes
2.o sa am uniformastraight face
3.nu o sa mai dorm pana la 10, 11
4.o sa ma trezesc la 7crying

| Mirela_7378 a răspuns:

Nu

| raluca750 a răspuns:

Da...sa se termine din nourolling on the floor

| cila1995 a răspuns:

De fapt eu am asteptato pentru ca trebuia sa ma duc intr-un colegiu nou si imi era interesant ce si cum.

| Crissww a răspuns:

Da pentru ca m-am plictisit in vacantaaalaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar nu dar dupa ce a aparut tipul nou in clasa astept cu nerabdare scoala ca sa-l vad