| AlinaBarbi09 a întrebat:

Vreti sa inceapa scoala?happy

25 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nu.

| Dash a răspuns:

@Ionutz
Si vacanta nu poate insemna fastfood, bar, parc?

| TeoPT a răspuns:

NU!
(Semnele măsii)

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Buna Alina.
Sincer mi-e cam dor de distractia din pauze si de colegi si de vorbitu` in ore si chestii,dar de teme, teste, teze sau de profi nu mi-e dor si n-o sa-mi fie dor niciodata.Deci pe jumatate vreau sa inceapa si pe jumatate nu.

| MrSpooky a răspuns:

Nu

| Ruxuletz a răspuns:

Nuuuuuuuu!

| yonutz1 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaa. Ca e plictiseala in vacanta. Scoala = Fast Food = bar = Parc big grin

| xBebelushax a răspuns:

Mah...sincera sa fiu imi e dor de colegi, dar.cand ma gandesc la teme imi vine sa mor laughing deci...neah nu prea vreau sa inceapa scoalabig grin

| CrazyTeenager a răspuns:

Raspund eu cu o alta intrebare.
Te consideri o persoana normala big grin?

| IustinaSiAtat a răspuns:

Nu...vreau sa se prelungeasca vacanta :X

| pisikutza a răspuns:

Da, pentru ca incep liceuul love struck Can't waiiitt :X

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

[-x
no talking
Nuuuuu
Noooooo

| NoNameNoName a răspuns (pentru PamfleticaTotHellenne):

De ce?

| PamfleticaTotHellenne a răspuns (pentru NoNameNoName):

Pentru ca nu imi place sa ma trezesc devreme, si vreau sa fiu inca in vacanta sa ma distrez.\:d/

| Biby a răspuns:

Normal ca nu.

| ElShaarawy a răspuns:

Nu! Scoala este degeaba saracii copii fac 2, 3, 4 facultati si dupa cauta de munca in strainatate la legume, fructe.

| Ofiintă a răspuns:

Nu-mi aminti laughing de ea
Categoric nu

| BellaAndreea a răspuns:

Da! De ce?
Ma reintalnesc cu colegii mei, poate voi avea colegi noi si vreau sa ii cunosc!

| NoNameNoName a răspuns (pentru BellaAndreea):

Te felicit pentru raspunsul tau kiss**

| cristina107 a răspuns:

Normal ca nu

| AlinaBarbi09 explică:

Bv copii.laughingsincer eu intre pentru ca ma mut la o alta clasaraised eyebrows happy ma rog;-j

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa inceapa eu oricum nu sunt nerabdatoare sa inceapa dar spre norocu meu eu lipsesc de la scoala cam 2 saptamani ca is in grecia deci perntru mine vacanta este mai lunga

| NoNameNoName a răspuns:

Da, sunt nerabdatoare. Desi trec in Clasa a-9-a, sunt la acelasi Liceu Aceasi ScoalaAceasi Profesori Aceasi Colegi Dar vreau sa vad ce Materi noi sunt, ce Diriginte/ta o sa avem. Daca se mai schimba Profesorii ce Colegi noi o sa avem. SUNT NERABDATOARE!

| DragosTR a răspuns:

Da cît mai repede!

| ozana a răspuns:

Da, pentru ca imi intalnesc colegiii si nu pentru ca trec pe a 5 si schimbam cladirea si o sa avem profesorii crying