| GăăăBitSa a întrebat:

Vreti sa vi se mareasca alocatia?

23 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Logicsmug Ce copil nu vrea asta?laughing la vreo 2 bulioane cel putinbig grin

| monyk a răspuns:

Buna, normal k vrem, cum sa nu vrem, oricine vrea, un ban in plus nu strica.happy

| fluturas a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu laughingrolling on the floor

normal ca vremwinking kiss
evident ca oricine vrea sa ni se mareaska alocatzia nu ne suparam daca se mareste numai sa nu skadawinking kiss

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Crezi ca e cineva care nu vrea?

| lola a răspuns:

Vrem. dar cred ca vrem degeabahappy

| SweetCandy a răspuns:

Tu ce crezi?laughingnormal ca da.happy

| Chocolate a răspuns:

Daa... da' lasa'ma ca cu Basescu asta nu faci nimic...40lei...sau 42 lei... ceiaia!?!?! niciadidasi nu'yi potiluaoh go on...ROAMNIA!

| Andreeagen a răspuns:

Inafara de politicieni nimeni n-ar avea nimic impotriva ba chiar s-ar bucurabig grin

| Andraa a răspuns:

Normal...cine nu ar vrea asta.
macar sa se faca cat e in germania...100 sau 200 de eurobig grin
nimic mai multbig grin

| danutza a răspuns:

Poi pentru binele vostru da happy
EU nu mai iau alocatzie crying...

| DonGiovanni a răspuns:

Da normal ca vreau!

| ellene a răspuns:

Nu ar strica daca ar primi si studentii...ma refer astia la cursuri de zi, cu un program f aiurea, care nu pot lucra...si pe care oricum nu ii angajeaza nimeni laughing .....vise

| alinutzacodruta a răspuns:

Normal ca as vrea, macar cu 100 de lei tongue

| IIIx333III a răspuns:

Crezi ca exista cineva care ar zice nu?raised eyebrows

| Rrrretarded a răspuns:

Tu ce crezi? normal ca da!

| Rrrretarded a răspuns:

Daca ar fi o marire substantiala ar mai merge... dar asa 1 leu sau 2...
oh go onoh go on

| mada. a răspuns:

Daaaa!

| I'm just me a răspuns:

Nu mi-ar strica niste bani in plus. Da sa nu se mareasca cu 2, 3 lei ca mai bine ma lipsesclaughing

| Letytzy@ a răspuns:

Si normal ca vrem!

| larisa_6959 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaa!

| matza05 a răspuns:

Noi vrem... da vrutu'i moktongue

| pia a răspuns:

Nu dar macar cu vreo 500 de lei ma multumesc ca alocatie

| babytza a răspuns:

Looogiiicc! laughing