| dededydy a întrebat:

Vreu sa precizez de la inceput ca dau FUNADA! Deci cine joaca IMVU? Si cum pot sa mi-l instalez si eu? Dau si vot la celelalte. Plazzzz. Cer seriozitate

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Buna!
Intri pe www.imvu.com si il descarci acolo, apoi urmezi pasii.
Sfat : inainte sa postezi intrebarea mai citeste-o odata, ai cateva greseli. Vreuuu, funda, plazz?
Succes!

1 răspuns:
| klaws007 a răspuns:

Intri pe imvu.com, te inregistrezi si apoi te trimite la pagina de download, sau poti face direct pe joc http://www. imvu.com/signup/download/
parerea mea este ca sincer cel mai bun joc de viata virtuala este secondlife, pe bune. e simplu si e moca. eu am renuntat la imvu demult.