| JulietteJokes a întrebat:

Well...Buna! Ce filme de groaza rau de tot stiti sau imi recomandati, dar orice film horror... unul de la care sa nu pot sa dorm noaptea!
P.S:Am vazut foarte >multe:

Răspuns Câştigător
| andreutzzza3242 a răspuns:

Silent hill, the grudge, hellraiser(de la 1 la7), drag me to hell, mi mi s-au parut ok.

2 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Cele mai infricoşătoare mi s-au părut: The Grudge(toate cele 3 părţi), The Ring(are 2 părţi, prima mi s-a părut mai bună) şi Orphan(chiar te ţine în suspans).

Multă baftă!

| PinoDenisa19 a răspuns:

Buna!
Daca te uiti la emisiunea 3lar ( de pe CreativeMonkeyz ) Alex a recomandat filmul : Cabin in the woods. e foarte fain filmul, l-am vazut si eu. E de groaza sa stii, te tine in suspans si se inampla la orice scena ceva de groaza. Sper ca te-am ajutat.
Pa, pa! xD