| amelutzza a întrebat:

Ce filme mai stiti ca Paranormal Activity sau care este cel mai horror film vazut. Vreau sa ne uitam la o petrecere si sa faca toti pe ei de frica. Fundita pentru cel mai de groaza film. big grin

Răspuns Câştigător
| βeĺBŷŷ a răspuns:

Daca vrei cem mai de groaza film iti zic eu unul super :The grudge sau one missed call.Iti spun ca The grudge e un film horror de groaza! Cauta trailerul pe net si ai sa vezi ca merita sa-l vezi cu prietenii!
Fundita?

4 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Paranormal Entity 1 si 2
Paranormal Activity 2 si 3
The Descent: Part 2 (2009)
The grudge

| SmoKeD a răspuns:

Puteti incerca Unborn si Insidious