| NoIdentity a întrebat:

Zice mi un mod prin care m-as putea razbuna pe o fata fitoasa care ma bbarfeste!

Răspuns Câştigător
| andreea_2584 a răspuns:

Dao draq nu te pune la mintea ei si daca mai se poarta urat bate-o.

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Fa si tu la fel ca ea.

| ciufiXXXXXX a răspuns:

Hey! de ce sa te razbuni? ca sa te faca si pe tine pe urma fitoasa?
las-o...ea greseste,. Tu doar nu o baga in seama
daca Iisus s-ar fi razbunat pe noi cand l-am rastignit, iti dai seama ce s-ar fi intamplat? asculta-ma si incearca sa vorbesti cu ea, sa ii spui sa nu te mai barfeasca...
sper ca te-am ajutat:*:*:

| COLAduceladependenţăăăă a răspuns:

Arunca cu petarde dupa ea.
Aliaza`te devil
Baga`ti mainile in parul ei big grin Eu mai fac asa thinking
Jingeste`o whistling Astfel incat sa se simta prost happy

| DorelSudoru a răspuns:

Aveti o minte de copii de 3 ani lasatii TPU...

| JustMeAndy a răspuns:

Incearca sa ii dai de inteles ca stii ca te barfeste si daca se simte probabil nu o sa o mai faca si in cel mai bun caz o sa-si ceara scuze.

| smekerasu33 a răspuns:

Ai putea sa-i gasesti un punct slab si sa te folosesti de el de fiecare data cand incearca sa te parasca. fundiza?:X