| Ofataanumexdxdxd a întrebat:

Am o intrebare.
cum ma pot razbuna pe o fata fitoasa care incearca sa-mi fure prietenii?
funda!

3 răspunsuri:
| DeeaV a răspuns:

Dandu-i clasa prin arta indiferentei. Nu o baga in seama, nu ii da importanta, prefa-te ca nu exista. O sa o doara mai tare decat orice incerci sa faci. Daca nici asta nu merge, tunde-o la zero.

| Hace a răspuns:

La cei 12 ani ai tai, ar trebui sa iti ocupi timpul cu alte chestii, nu cu razbunari (te-ai uitat prea mult la telenovele). AI mai postat o intrebare in care plangeai ca nu ai prieteni si ca esti singura. Nu crezi oare ca problema esti tu?

| TeooQrr12 a răspuns:

Hei hei! De ce vrei să faci asta? Nu te-ar ajuta cu absolut nimic ba chiar înrăutațești situația. Nu o băga în seamă. O să i se întâmple și ei același lucru exact atunci când se va aștepta mai puțin. De obicei așa se întâmplă. Răzbunarea e arma prostului așa că nu are rost să-ți pui mintea cu fata respectivă. Baftă! happy