| edyson2m a întrebat:

Ziceti-mi si mie plz un server de cs bb(base bulider) zm de preferabil romanesc am cautat pe google da nu gasesc. Dau funda (pentru cel mai bun)

Răspuns Câştigător
| Katalyn_8526 a răspuns:

SAL. eu joc pe 2 servere si cred ca sunt cele mai tari happy serverul de zombi este ZOMBIE.WARLORDS.RO si si si cel de deathrun e GLOBAL2.LALEAGANE.RO ambele servere romanesti thumbs up. sa iti zic ceva despre serverul de zombi : scrii /class si alegi un fel de zmwinking daca alegi 8 ai multijump si sari de 6 ori, daca pesi 9-2 acel zm se catara pe pereti, iar ceilalti ii vei afla si tu happy in joc ma gasesti cu numele KaTa | Pro (W_^), funda?

16 răspunsuri:
| Miniiii a răspuns:

Nu stiu daca te ajuta dar zm.pgl-zone.ro e cel mai bun server de zm romanesc si daca sari, poti sa sari de trei ori, oricum vezi tu funda pls:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zm.e-like.ro e cu laser e bb scrii in consola bind ca +setlaser
si sa iei laseru
bind c +dellaser

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bind ca +setlaser

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica nu bind ca +setlaser bind ca +setlaser

| Ubisofy a răspuns:

| JoKeRuL54 a răspuns:

Intra pe bb.cs16.ro e cel mai tare.

| Ionut_1450 a răspuns:

Bb.redzmax.com

| Edy_3963 a răspuns:

Intrati pe bb.arespgl.ro se dau adimne si este foarte tare ajutane sal facem si mai tare.

| Edy_3963 a răspuns:

Bb.arespgl.ro este cel mai tare server de bb!

| Edy_3963 a răspuns:

Intrati pe bb.arespgl.ro este frumos!

| alex_1085 a răspuns:

Da-la-mine-ny-merg-toate-servarele-de-aici-dchappy

| alex_1085 a răspuns:

Sa-va-dau-si-io-un-servar-de-deatrun-dr2.lgz.ro-ie-frumos-si-ma-gasiti-pe-iel-cu-numele-alexutzu

| Madalin1999 a răspuns:

Zm.b-zone.ro admine ieftine fara laser cu zm classic e de bb sper sati placa{D}

| Crliviu7 a răspuns (pentru Madalin1999):

Cel mai misto sv este bb.mnx.ro

| xDye a răspuns:

Intra pe 188.211.233.57:27015 ii bb cu lasere si zm

| Nane1991 a răspuns:

Bb.b-zone.ro nu ai sa regreti