Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2798969intrebari
Ultimele intrebari
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
21 Noi
SATI 266.592AFISARI
143.450VIZITE
129.309V. UNICI
25 Februarie 2011
Bebiitzsa intreaba:

Zicetim si mie descrieri pentru pozele de pe fb! Funda cel mai bun raspuns`mercii; x

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    25 Februarie 2011 23:05
    Adela50 a răspuns:

Daca rolul asta mi-a fost dat in acest joc o sa`l joc. Totul e scris, nu depinde de noroc. > LaSa aparenta smug Si gusta esenta =p~ ;x"

♥ Certurile stii . Faze , prostii . Sau cand ne purtam ca niste copii . Ce zici . . . Ai uitat ? . Vrei sa`ti amintesc? ♥ Tot ce conteaza e ca Te IUBESC ! [:X] ♥

• teOretiC` ma adOri` love struck...practiC` ma iubesti` ! love struck

• ZaMbesc`! . Nu regret`! . happy Nu am gresit`.am iubit`! .il iubesc:X si am simtit!`;x.

Nimeni nu-mi poate fura zambetu` care imi apare atunci cand ma gandesc la tine!`;x

♥Am avut ocazia de a ma juca Qu oricine.si totuji am ales sa te iubesQ pe tiNe!`♥

Vreau Ca Cine Ma Va Tzine In Bratzee Sa O Faca Asa Cum Trebuiee!`sad

SUFLET | de` Copil, | LACRIMI | de` adult Sh` eSentSa tare, aSta e | FETITSA | Care te-a ridiCat | MEREU | in piCioare` love struck

Pentru ca de placut, poti sa placi mai multe fete | dar de iubit , poti iubi doar una `!

● Sunt doi indragositi care nu se intalnesc, Doua persoane despartite care se doresc, Doua suflete aflate la o rascruce, Doua lacrimi dar nici una nu mai curge! ●

Nu pretinde ca este usor.Nu e asa.Nu exista defecte cand nu exista dragoste !love struck

El A FosSt De Vinaa Ca De Fiecare Dataa.Inceteazaa Fataa Sa Te Simtzi Vinovata!`.Tzi`a Promis.Stiu.Te`a Mintzit Stiu.El O Sa Regretee cand E Prea Tarziuu!`

Ai primit tot ce-ti doreai, pentru ca ai tras din greu ca sa le ai ! .Sunt lucruri banale care te fac sa zambesti si sa ajungi fara sa vrei sa le iubesti!`;x

Cand iesi fara ea, nu te controleaza, nu te suna, Tu stii ca te iubeste, dar nu vrea sa tsi.o spuna`love struck

Era o COpilaa Candva`.Acum S`a Schimbat din cauza Ta! Gandestee Altfel "Pustoaicaa" !love struck

Hei Tu happy` . Aminteste`ti Clipelee bune . Aminteste`ti de mine asa Cum mai Cunoscut oh go on . Tine minte dragosteaa Ce ne-a salvat mult . :X

Potsi sa vopsesti o cioara in alb ca nu va fi porumbel...la fel cum nici una dintre voi nu va fi ce am fost eu pentru el...;x"

Dak`am fitze``sunt`Fitze de indragostita'`"Jhi sunt`ale melle` `deloc...

• 2 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 25 Februarie 2011 22:51
    Catutzaaa a răspuns:
    Uite cateva :X... Sper sa te ajute :X

'' Asta`s eu si n-ai ce-mi face.Alta mami nu mai facebig grin"
    '' Stiu cand sa rad,stiu cand sa fiu suparata, stiu cand in ochii vostri sa fiu singura fata importanta ''
    '' Cu nimic mai speciala, cu nimic mai deosebita.Doar diferitawinking"
    '' Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic.Si daca am pierdut ceva inseamna ca nu-mi trebuia ''
    ''Sunt o fata rasfatata, asta sti prea bine, dar fata asta rasfatata te iubeste doar pe tine ''
    '' Ea e Barbie! Altele vor sa o imite.Dar la cat de scumpa e.Nu isi pot permite''
    '' Pesonalitatea mea,ma scapa de greu, pentru ca ce-i frumos, ii place si lui Dumnnezeu''

Fundita?
  • 13 Martie 2011 14:38
    Marinnaa a răspuns:
    Http://bilutza-roz.hi5.com aici sunt si triste,si ferikite si despre prieteni;)de kre vrei.j daca tOt te uiti lasa si un comm daca vr;)sper sa iti fie de folos:*