| diana_5715 a întrebat:

Zicti-mi si mie statusuri de fite frumoase... funda

Răspuns Câştigător
| ellalove a răspuns:

Ca Nu vrei banii lui asta spune`y oricui! ca tot in masina lui o sa te sui!

Nu-Mi plaC fraiErii carE Nu stiu Ce Sa faCa SclavII care Se bAlbAie cand au iN fata O fAtaVrEi Sa ne coMBinam. ahhh.Ce PRivire hOata VinO mai apROape poate-Mi plaCe Ce-aM iN fata

Toţi te iubesc că vor doar să te f**ă! Eşti tare fat'oo! Cea mai mare paraşută!

Fiti mai atenti la ceea ce va voi spune!? De restul` nu ma intereseaza?, da`O`n *** de lumeoh go on

Nenorocita la propriu, [ :X ] Nebuna la figurat, [ rolling eyes ]Inrascibi"Lucrurile nu se intampla asa deodata.

Trebe sa le fac sa se intample de fiecare data love struck"la cateodata,[silly ] Ironica de placere, devil Ipocrita de la mama natura [ smug

Cand Treci Pe Langa Mine, Eu Nu Ma Pot Abtine, Intorc Capu Dupa Tine___[love struck]___[love struck]___

oR Fi ReGuLiLe ThAlE dar Nu UiTa K e JoKu`MEu love struck_

_[kiss]. RaTeZi cE`i BoOn ItZi sPoOn:-> FaNtEzIiLe tHaLe sE PrEfAk iN ScRuM AkMlaughing E K Un jOktongue PaNa La fInAl O Sa cEdEzIbig grin Sunt mai pUtErNiK Decat tine:X Vrei sAh vEzI?laughing.[kiss]

! Iubeste`o, nu`mi pasa, pastreaz`o de tot. iar p mine, priveste`ma si LINGE`TE PE BOT

*: Baby nO te mai streasa, Fiinda nO ma poti avea, No vreau sa te enervez, da chiar n ‘am sa cedezZZz

* Ia`ti dragul meu, toate curvele din lume Daca n`ai vrut fata buna. Da sa nu te plangi la mine, cand altii o sa rada, de cine tii tu de mana!

* N`ai inteles niciodata ca EA nu e ca altele E diferita si speciala in felul ei. ti-ai dorit prea mult dintr`o data Si e pacat ca n`ai pastrat aceasta fata!

voi Ma BaRfITI NoN-Stop Dar RaMaN PrImA’N ToP ~~Nu Va BaG In SeAmA… Ca ImI FaC mare ReClaM@"

Ce a fost al meu acum e restul tau Daca esti femeie tare, Fa'l sa-ti cada la picioare.T insala cu mine? Clar! Nu da 2 bani p tine."

Da, pe asta mica nu o mai intereseaza ca tu te gandesti la ea, ea se pisa pe grija ta!"

M`am saturat de toata lumea din jur m`am saturat sa fiu criticata ca injur!

Vreau sa stii ca mi se rupe de ce faci, de ce zici de ce vrei, ma'ntelegi,sau macar incerci sa-ntelegi, ca mi s rupe de ce spui, ce faci in orice fel,spune-mi daca ma-ntelegi, sa ti-o spun altfel!

Origoliul meu e mare! N’ai decat s’o’ncerci cu mine Daca pleci sti bine Nu ma mai intorc la tine!

Nu intelegi cum ieri a fost dependenta azi nepasare Si stiu ca e greu sa vrei dar sa nu poti sa-i dai uitare Ai cam uitat de fel ce-nseamna siguranta si respect. Ai luat`o pe un drum ce momentan crezi ca`i perfect

Toate trebuie' sa le incerci, incearca'le pe viu, Cand toti prefacutii se prefac ca stiu, Ridica doar degetu mijlociu.

Ea cand e suparata, nu te injura. Ea pur si simplu nu se uita la tine, nu iti vorbeste, nu te asculta. Te face sa te simti "zero" in fata ei. Nu te considera. Indiferenta devine cea mai buna prietena a ei. ¦

Nu`I vOrBa K eL e Mai fRuMo$ ca Tn Dar nu m`Am PuTuT aBtZiNe! asta E daca Nu`TzI cOnViNe...[][]

Sunt DuLcE rAu Pe PlAcUl Tau sI d-AiA mOrI de dRaGuL meu Am SuFlEt BuN sI nu sunt hOaTa.Ti-AdUc ZaMbEtUl Pe Fata!

ne-am pierdut prea mult pe piese lente, eu am glumit cu tine, tu ai pus sentimente

2 răspunsuri:
| ionela22 a răspuns:

-Sunt o mica finete invidiata de multe zdrente.
-Care e culmea smecheriei? Sa-ti pui statusuri de fata fitoasa…
Sunt o bucurie pentru cei care ma plac... si o preocupare pentru cei ce ma invidiaza
nu vă mai consumati. la nivelul meu, tot nu vă ridicati
Priviti...admirati...eventual salivati! Dar va rog, NU DERANJATI!
ce ziceti voi? stiti bine cã nu-mi pasã. voi sunteti multe, eu sunt doar una, dar la toate vã dau clasã! :X
fetele cumintsi ca mine scuipa `. persoanele rele, inghit
Am nevoie de tine…….te vreau…offline.
Nu vreau sa fiu ca nimeni, Nu fac ce mi se impune.E foarte simplu stii, E doar felul meu de a fi!
sunt mult prea dulce ca să fiu light.
Sunt O Fata Cu Tupeu Si Fac Numai Ce Vreau Eu Sant O Fata Rasfatata Dulce Rau Si Unicata
Stilul meu e unicat de Chanell sponsorizat - - - - - - - M-am nascut in ciuda ta sa suferi in urma mea cand vorbesc tu sa taci ca oricum n-ai ce sa-mi faci - - - - - - - Par FItoasa Dar La Toate Le Dau clasa
Cine vrea sa ma schimbe ma invidiaza pentru ca vad in mine ceea ce le lipseste lor.
funda?