| DeeaAndreea_5723 a întrebat:

Niste statusuri de fite! mersi anticipat! funda pentru cele mai multe si mai frumoase

1 răspuns:
| sLowSpawN a răspuns:

Eu sunt fetita versatha de zdrente copiata.
Daca ma gandesck mai bine n-ai dreptul sa te holbezi la avatarul meu.
Hai Uita-te La Mn K Mereu Imi Merge Bn…Hai Uita-te Incoace.Nu`s Figuri De La Versace, Nici Arfe Originale, Ci Doar Fitze Mondiale…""
º•® ca tine intr-o zi vad 10…stilul tau ma lasa rece…nu esti primul care incearca cu vrajeala sa ma fac…din grupul pustoaicelor…tu te-ai dat la SEFA LOR.®•º
Sunt o diva de pus in rama
Nu ca altele o panarama

Fara mine nu e bine
Fara mine e vai de tine

Am talent si arat bine
Mor baietii dupa mine

Bine arat,bine ma port
Nu`s pushtoaik de export

Mersul meu de scena
Te baga in dilema.

Vorbesck` ca o profesoara
Cuvantul meu te baga-n
Boala.

Voi tarferol sunteti niste
Xeroxuri ambulante.

Fitze, gusturi sh TPU
Asta e talentul meu.

Sunt o diva jmecherita
Hai fa pashi si gura mikka.

Am surori adevarathe
Care-mi tin mereu parte.

Fitze roz smecherite
Pentru tine.

Dragul meu chiftea praajita
Tinichea hodroglatita
Te oboosesk si te ador
Ca pe un pui de curk chior.

M-am nascut sa fac fite
Nu sa le suport pe altora.

Te dai scumpă dar eu te ştiu de când erai la reduceri

Fitzele mele
Sunte de calitate
Nu ca voi
Zdrentzelor plouate
O sa va torn
Benzina-n gura
Sa va ia foc
PArul de guma.

Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza.Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreanta.

mult prea fina, intre fete sunt regina.se opreste,te ameteste,iti zambeste,ma omoara,ma priveste,se lasa pe spate doar de la jumate,va intrece pe toate"

fara Lycra si solar,asta e bronzul natural,Si special pentru tine,DA TU, cea care te uiti la mine, Sunt mUlt Mai BuNA sI MUlT maI frumoasa cA TINe

"Dar n-are sens... Si ies din cadrul tau sa-ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X"