| Arny_Arnyy_1984 a întrebat:

A comandat cineva dintre voi vreodata de pe dx.com? Chiar e gratuita livrarea? Sunt de incredere? Produsele lor cum sunt? In cat timp v-a ajuns coletul? Prin curier sau posta? Ati platit in lei sau in euro/dolari? Merita sa comand de la ei? Imi place ca gasesc toate lucrurile de care am nevoie intr-un loc, la un pret avantajos pentru mine.Gasesc chiar si acele lucruri pe care abia il gasesc in Romania, sau nici nu gasesc.

Răspuns Câştigător
| IonutDX a răspuns:

Da, transportul e gratuit.
Asteapta-te la cel putin 3 saptamani pana cand primesti comanda, uneori chiar mai mult 2 luni, totul depinde de stoc, posibil sa le trimita intr-un colet mai mare si undeva sa le imparta in colete mai mici pentru un cost al transportului mai mic etc

Calitatea e conform pretului, am cumparat un hub usb care are porturile destul de sensibile, adica le poti rupe usor daca nu esti atent si sursa se incalzeste tare, asa ca am fost nevoit sa folosesc o sursa mai veche. Niste cabluri hdmi pentru mine si alti prieteni, aveau tresa, un fel de plasa pentru un aspect interesant, mi nu mi-a placut si am taiat-o, functioneaza perfect si acum, are 15m aici e o gramada de bani acolo e ieftina. Unele produse au un raport calitate/pret foarte bun, altele mai putin, unele produse sunt insotite de parerile cumparatorilor. Succes!

2 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Am intrat pe site respectiv ..preturile mi se par super de ieftine..probabil sunt chinezesti. facaturi!

| Arny_Arnyy_1984 explică:

Mersi mult pentru amandoi happy