| myhay144 a întrebat:

A incercat cineva sa faca bani pe net? eu incerc acum pe un site fineptc.com si te plateste la clik cu 10 dolari daca stai un minut pe un site! in fine ziceti-mi ceva ca sa fac bani acasa mai multe metode! cea mai buna dau funtita!

Răspuns Câştigător
| gabitza144 a răspuns:

Nu prea ai cum sa faci bani pe net pentru ca sunt multe pacaleli si multi incearca sa te minta cu facutu banilor pe net asa ca cel mai bine e sa iti cauti un loc de munca papa pup:*

7 răspunsuri:
| kevincosty a răspuns:

Stai cuminte ca nimeni nu o sa-ti dea 10$ pe un click.Atunci Google ce ar face? Cu 10$ ajungi pe prima pagina pentru ceva cuvinte cheie ce rost are sa platesti un site sa faca advertising de genul asta? Si plata minima e la 1000$. Pana strangi tu banii astia da siteul faliment.Intr-adevar sunt si PTC serioase si suficiente metode de a face un ban online, doar ca Romania nu este pregatita poate si increderea e la pamant, dar in viitor se va putea face ceva bun pana la urma.
@rob878 In afara de minute workers care intr-adevar plateste poti dovedi ca ai scos banii de la celelalte? Iti pot recomanda si www.mymicrojob.com si http://microworkers.com de genul asta.

| vernon1001 a răspuns:

Salut! Bani pe net se fac dar nu asa cum vor majoritatea dintre voi, doar dand click pe un anunt sau vizitand nu stiu ce website-uri si nici macar cu Adsense nu se fac cine stie ce bani(poate daca ai vreo 20 de bloguri de nisa). Nu ai cum sa faci bani online daca nu ai niste cunostinte legate de acest domeniu. Multi care au realizat ca este de mancat o paine online s-au aruncat orbeste fara sa aiba cea mai vaga idee despre ceea ce fac. Daca sti sa construiesti un blog sau un website, daca ai cunostinte despre promovarea online (marketingul online), daca sti cum sa alegi o piata si eventual cum sa devii o personalitate pe piata respectiva ai sanse sa faci bani mai multi decat poate ai sperat vreodata. Daca esti naiv si nu sti sa selectezi informatia nu ai sa faci bani niciodata online, ba chiar poti pierde bani si mult mai important timp. Succes!

| Poinsettia a răspuns:

Stii, cineva spunea "daca un lucru e prea frumos ca sa fie adevarat, atunci cel mai probabil nu e adevarat". Gandeste-te, daca ar fi adevarata faza 10$/min pe un site, atunci n-ar mai lucra nimeni.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti garantez eu ca e pacaleala. a incercat un prieten de-al meu. a strans 10. 000$ si nu a primit nimic. am incercat amandoi sa scoatem bani dar nu poti

| campanario a răspuns:

Buna. 10 dolari?! probabil 10 centi :-s. Pai nu stiu daca poti face bani usor acasa, cauta'ti munca la domiciliubig grin. Te plateste putin, dar e ceva. Pe net nu cred ca poti face multi bani.

| CuppiDoon a răspuns:

Mai baiete pai astea iti pot lua datele tale si pot face ce vor cu ele. sau iti pot lua bani din cont... voi chiatr nu aveti minte?

sau iti trimite banii prin posta laughing
sau e-mail

| tucaiuly a răspuns:

Siteurile care iti promit 1$ sau 10$ daca stai pe un site cateva secunde sau minute sunt TEPE! Am avut cateva experiente de genu acesta! Sunt mai multe metode sa faci bani pe net! Daca ai un cont de Twitter cu mai multi folowers, poti sa faci bani acolo postand mesaje sponsorizate.Esti platit in functie de cate mesaje postezi! Castigi putin, dar sunt bani reali pe care poti sa-i scoti!
Mai poti face bani aicea: http://swom.com/? r=42585
Swom e o retea sociala unde te plateste sa socializezi.ID-ul meu e tuca_iuly daca doresti mai multe detalii;)O zi buna!