| georgeceltoma a întrebat:

A-ti castigat bani pe net? puteti exemplifica si detalia?

7 răspunsuri:
| kevincosty a răspuns:

Buna,chiar mi se pare haios cum la aceasta intrebare toti cei care au castigat bani pe net vin cu bloguri gratuite (oare nu ati castigat destul cat sa platiti un dominiu?). Raspunzand totusi la intrebare, eu vand servicii SEO pe diferite siteuri freelance, mai vand si produse Clickbank, mai fac si CPA, si momentan sunt partener LV7&Necc Telecom.

| georgeceltoma explică (pentru kevincosty):

Haide sa vorbim aici daca vrei:

freeunlimitedcalls@yahoo.com

| dragos9234 a răspuns:

Am castigat doar pa promotii paysafecard.

Răspuns utilizator avertizat
| byeddy a răspuns:

Doar la pariuri sportive.In rest nu cred ca ai cumthinking ...doar daca iti faci magazin onlinethinking

| ToxicLollipopx a răspuns:

Daca ai un cont pe YouTube, si ai video`uri mai profesionale, si ai peste 1k subbscribers, YT te salariaza cu muulti bani happy

| Floricika2000 a răspuns:

Nu pot sa iti explic destul de clar si de sigur. Asa ca am cautat pe net respunsuri sigure! http://www.castigabanionline.info/ Este un site care iti explica cum sa faci bani pas cu pas. Sper ca iti este de folos. Funda?