| Armageddon a întrebat:

Ajutati-ma va rog. Eu am de un an si jumatate internet dar la mine nu este ip bun si nu-mi merge serverele de counter strike 1.6 si de toate celelalte joci. Cine stie sa faca sa ne mearga serverul de counter strike 1.6 sa-mi dee un raspuns.

3 răspunsuri:
| k4z a răspuns:

Fii mai explicit.Ai IP dinamic sau ce? Vrei sa faci tu server si nu merge? Nu prea am inteles din ce ai scris.Si eu am IP dinamic, adica care(scuze cacofonia) se schimba de fiecare data cand pornesti routerul(modemul) si am facut port forward pentru serverr si acum merge brici.Pentru mai multe detalii ADD-->maxim16caractere@yahoo.com

| KLEVON a răspuns:

Dupa romana pe care o zici sa inteleg ca nu iti merge sa faci server de CS? Adica playerii nu pot intra pe el? Aia se rezolva prin : A hosta serverul care costa vreo 10-15 Euro, depinde de cate sloturi il vrei, sau, bagati internet cu alta firma happy. Eu am cu RDS si mie imi merge happy.