| UNEXPERTINCEPATOR a întrebat:

Ajutor help my crying am imprumutat ceasul prietenului meu se numeste atlantic ceva in gen si l-am spart din greseala am trecut cu roata masini peste el (dupa cum se prezinta nu se mai poate repara deoarece este turtit) crying off, era un ceas frumos rotund cu limbi din aur.....phuaiii o sa ma omoare cand afla il avea de o saptamana.Ce scuza sa gasesc ajutor...

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Gandeste-te cum sa-l cumperi ca scuze nu sunt necesare. Ii spui adevarul si gata.

| Maria2301 a răspuns:

Nu inteleg cum din greseala ai trecut cu masina peste el dar na...te spatuiesc sa ii cumper unul nou! Sau sa ii spui adevarul si sa te revansezi fata de el cumparandu-i altceva care sa aiba valoarea ceasului