| nma1 a întrebat:

Am 19 ani si vreau si eu un job pentru acasa, ca sa lucrez pe calculator, astept oferte.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| maryusmono a răspuns:

Salut

Poftim oferte : www.bani-pe-internet.net

| WhiteMoth a răspuns:

Ai putea incerca site-uri gen sponsoredreviews.com unde scrii review-uri/articole despre diferite produse/servicii si esti platit. Dar trebuie sa stii FOARTE bine limba engleza, sa nu faci greseli gramaticale, etc.

Alta varianta ar fi PTC-urile (pay-to-click), unde primesti bani pentru a da click pe reclame. Exemple de PTC: clixsense.com, neobux.com...

Mai e si jointopline.com care te plateste doar pentru ca navighezi pe internet. Instalezi un add-on pentru mozilla firefox care iti schimba reclamele obisnuite de pe site-uri cu reclamele lor. Cu cat stai mai mult pe net, cu atat castigi mai multi bani.

P.S.: Trebuie sa ai paypal ca sa folosesti metodele de mai sus.

| ancuta67 a răspuns:

Multi inainte! o varsta la care te-ai putea afirma...detalii dan_anca28@yahoo.com

| banidebuzunar20 a răspuns:

Buna. te pot ajuta eu, adauga-ma in lista bani_de_buzunar20@yahoo.com si iti voi da toate detaliile.

| Andreea_Iosif_1990 a răspuns:

Http://sondajro.com/? ref=170227 vizioneaza reclame raspunde la sondaj si castigi 32 EURO pe zi! la inregistrare primesti 20 euro bonus! simplu! dureaza maxim 20 de minute pe zi! completeaza sondajul zilnic si intr-o luna poti castiga 960 EURO!

| VendelVendetta a răspuns:

0768032223 e mult de explicat suna-ma

| ioana65 a răspuns:

Cautam colaboratori seriosi care vor sa lucreze part-time la un proiect absolut nou in Romania. Asiguram un mediu performant de lucru online. Cereti detalii la email ionioana665@yahoo.com