| Robert_4669 a întrebat:

Am citit pe net ca poti face bani de acasa asambland pixuri confectionat plicuri etc. mi sa cerut sa pun 50 de lei intr-un cont si nu's sigur daca e adevarat sau e vrajeala astp rasp.

Răspuns Câştigător
| strugaru a răspuns:

Seara buna!
Nu te lasa influentat de asa ceva...
Poate exista metode de facut bani pe net (blog, ptc-urile (paid to click, ptu *paid to upload) ) dar bineinteles banii sunt in functie de efortul depus, adica foarte putini... exceptie blog(multa de munca, si nu te astepta sa castigi bani dupa prima zi de "bloggeruit) ptu, unde poti castiga bani frumosi...

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unii sa stii ca sunt seriosi in privinta asta. Dar marea majoritate a anunturilor nu merita sa faci o asemenea investitie.Parerea mea.

| Tarabostes a răspuns:

Faza cu poti sa faci bani de acasa este foarte adevarata dar sa pui 50 de lei in un cont este chiar vrajeala

| Angel0 a răspuns:

Teapa sigura.Ramai fara bani si-ti vin acasa 3 pixuri stricate.

| CainePeVine a răspuns:

Cred ca vrajeala oricum ar fi aiurea sa dai bani pe internet, nu stii niciodata cu cine ai deaface.

| Spike189 a răspuns:

Poi asta e metoda lor de a face bani, ii prostesc pe altii sa le trimit bani, ei isi pimesc banii frumos si pa-palaughing

| Keilly a răspuns:

Eu zic ca nu e adevarat. Adica nu as incerca. Si sincer nu cred ca se pot face bani din asta.

| CelMaiBlogger a răspuns:

Mai intai scrie numele firmei pe search la Google, citeste de pe forumuri discutiile altor persoane si vezi daca e sau nu adevarat. Daca doresti sa castigi bani pe net, intra aici si vei gasi 2 metode: http://online-mania.blogspot.com

| Robert_4669 explică:

Eu as vrea sa va dau funda la toti nu stiu daca se poate si asta pentru ca sunt nou pe TPU si imi place ca sunt bagat in seama :-d