| FocusMood a întrebat:

Am cont pe YouTube in care postez piano cover-uri. Am activat functia pentru generare de bani prin reclame din cate am inteles. O am activa cred ca de prin ianuarie si pana acum am facut 20 de euro dar nu ii pot scoate. Mi-am facut cont in banca, cont AdSense am facut tot dar nu imi intra nimic. Din cate am mai citit eu, am aflat ca tranzactiilea astea se fac de la 70 de euro in sus.
Asa o fi? Ce pot face? Imi pot mari veniturile de pe YouTube, mai exista ceva?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ViktorVictor a răspuns:

Trebuie sa faci parteneriat (ex.Machinimia) iti vor plati mult, si poti lua banii cind vrei, depinde cite vizualizari ai sau subscriberi, ca este partener pentru vizualizari si este pentru subscriberi!

| alexandrustietot a răspuns:

Cand atingi 70 iti vine cec acasa. Asta e tot. Cum sa faci bani? Posteaza in continuare si asteapta sa se adune banii. Succes!