| SimonaIoana4 a întrebat:

Am experienta in compunerea si redactarea de lucrari pe teme medicale sau in alte domenii si articole online de diverse categorii si nivele. Efectuez si traduceri in limbile romana, engleza, spaniola, franceza. Este cineva interesat de astfel de servicii?

4 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Cel mai simplu e sa cauti pe freelancer.com si sa iti faci un site unde sa iti promovezi serviciile.

| Bogdanovici24 a răspuns:

Intra pe microjoburi.ro sunt astfel de cereri sau le poti oferi tu.Stima

| nrc1122 a răspuns:

Poti incerca si la http://www.syncrotranslation.ro/ sigur cu o agentie de traduceri specializata trebuie sa colaborezi

| carmenionita76 a răspuns:

Echipa noastra de traduceri ALL TRADE TRANSLATIONS, o echipa de profesionisti formata doar din traducatori autorizati de Ministerul Justitiei, cu o vasta experienta in domeniul medical si farmaceutic, va poate veni in ajutor.
Mai multe informatii gasiti pe site ul nostru:
http://www.traduceremedicala.ro/