| XnameX a întrebat:

Am nevoie de vreo 5 milioane cat mai repede. as vrea sa mi vand niste haine pe net insa nu prea ma pricep la posta si astea. deci daca cineva vrea sa cumpere ce ar trebui mai exact sa fac ca sa le trimit prin posta si cum imi obtin banii?
ps: daca stiti si alt mod de a face rost de bani ar fi ideal
multumesc frumos. dau funda

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ii iei adresa cumparatorului, pui pachetul la posta ramburs si astepti pana primesti de la posta aviz sa iti iei banii...

alte modalitati de a castiga bani... hmmm MUNCA

| Constantin_Sergiu_1981 a răspuns:

Salut

Iti voi raspunde la 2 a intrebare

Dupa ce o sa vinzi hainutele pe care le scoti la vanzare cu cei 5 milioane poati face un curs de manichiura pedichiura si vei invata sa le faci frumoase pe prietenele tale si vei cere si tu ceva contra cost si usor usor vei deveni cunoscuta cine stie peste ani.

sper ca ti-am dat o idee de a face bani tu singurica