| anonim_4396 a întrebat:

Am niste produse de vanzare si as vrea sa vand si in afara,pe site-uri ca etsy, amazon, ebay etc. puteti sa imi spuneti taxele, daca exista posibilitatea sa vand ceva din Romania in alta tara si multe alte detalii?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Olx si nu ma refer la OLX-ul nostru. Daca cauti pe google OLX gasesti mai multe site-uri OLX. tin sa iti spun ca si OLX este un gen de ebay. In primul rand este infintat America. Cauta pe wikipedia.

| FlorinGamingRo a răspuns:

Taxa 15 lei