| tuGatita a întrebat:

..La cererea pentru alocatie trebuie sa completez numarul de cont. Si nu stiu de unde incepe numarul de cont din IBAN-ul contului. Sau trebuie sa scriu tot IBAN cont? cu tot cu RO...am spatiu suficient. Am mai facut si anul trecut dar chiar nu imi amintesc. Urgent raspundeti!

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Da tot IBAN-ul, cu RO cu tot, asa se completeaza cand se fac transferurile de bani in banci, sa stie unde sa se trimita banii, deci au nevoie de tot, 24 de caractere (sau cate sunt...)