| MariusvT a întrebat:

Am o problema, in trecut am facut un cont paypal, si dupa ceva timp nu l-am folosit, insa eu am uitat parola, am incercat sa o aflu insa raspunsurile la intrebarile de securitate care le-am pus nu le mai stiu, am incercat o suta de raspunsuri, si nu stiu ce sa mai fac, am incercat sa fac alt cont insa nu merge pe acelasi card doua conturi, cum fac sa il sterg daca nu stiu raspunsurile la intrebari? am doar e-mailul, atat.

1 răspuns:
| adryang78 a răspuns:

Este imposibil. Singura soluție este să-ți faci alt cont folosind altă adresă de e-mail și alt card. Întrebările acelea sunt puse TOCMAI în scopuri de securitate a contului.