| anonim_4396 a întrebat:

Am o vecina care vrea sa isi vanda firma si m`a rugat sa ii pun anuntul pe un site de aunuturi, dar nu stiu niciunul. Deci stiti vreun site un pot pune anunturi despre vanzarea unei firme?

Răspuns Câştigător
| Decrepit a răspuns:

Ar putea totusi sa fie fata si mai desteapta de atat vecina ta si sa nu caute direct sa vanda firma,ci s-o liciteze,sau sa ii treaca cifra de afaceri in actiuni,pe care sa le vanda la termen la bursa regionala - exista si din astea,nu doar BVB-ul din Capitala, desi asta e specula, iar asta inseamna risc mare.

In fine, sunt destul de putine site-uri pentru astfel de actiuni de vanzare-cumparare, insa cel mai bun e asta :
http://www.bursadefirme.ro/

2 răspunsuri:
| Generalul a răspuns:

Poti sa incerci pe orice site de anunturi atata timp cat nu se ocupa doar de o anumita categorie (imobiliare sau auto) Poti incepe cu tocmai.ro, mercador, bazaronline.ro etc.

| GGUESS a răspuns:

Pai cauta in GooGle.com