| MariusDrg65 a întrebat:

Am un card la UniCredit prin care salariul meu va fi virat, colegii mei au BCR și-au primit salariul mai repede decât mine. Aveți vreo o idee sau un interval când îmi va intra și mie banii?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Probabil asta se intampla pentru ca colegii care au cont la bcr si angajatorul tau lucreaza cu bcr...
in ceea ce priveste data cand se vor baga banii in contul tau, eu unul nu stiu

suntserios
| suntserios a răspuns:

In 24 ore ar trebui sa fie acolo

| Hyperion7 a răspuns:

De regulă, cu 1-3 zile întârziere.Adica, cel târziu la sfârșitul săptămânii.