| 123HarapAlb123 a întrebat:

Am un card MaestroCard is e 3d Security am nevoie de codul ala din spate de 3 cifre dar nul am ca vreau sa imi cumpar un joc de pe G2A help my dau funda celui ce raspunde mai repede!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Unele carduri Maestro nu au acel cod de securitate. Se numeste codul CVC2. Ar trebui sa incerci sa nu-l pui sau sa pui 000. Daca nu merge ia legatura cu site-ul. Au adresa acolo. Daca nu fa-ti un cont Paysafecard si plateste cu ala.

1 răspuns:
| xunshu a răspuns:

Din cate stiu unele carduri nu il au...