| ioana_2609 a întrebat:

Am un tablou de Manciulescu si vreau sa-l vand.Imi poate spune cineva daca au valoare aceste tablouri?

5 răspunsuri:
| DrViorel a răspuns:

Draga Ioana. Si eu ma ocup cu colectionarea de obiecte vechi si de arta, dar cand ai un tablou anume sau un obiect care tu crezi ca vechi sau asa l-ai primit drept vechi, eu zic sa il duci la un anticariat sau la o examinare de specialitate, caci sunt multi care pot sa iti spuna un pret fals apoi sa intre in componenta lui prin cumpararea la pret mic. Asa se face, recunosc si eu am facut, si ce sa zic poate e rau poate e bine, dar cel mai bine e sa mergi la o examinare de specialitate in domeni. O zi buna iti doresc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa l vad... poate il cumpar chiar eu...

| iarmaroc a răspuns:

Gallerya.ro si vezi cotatiile. apostol m. se da la casele de licitatii cu preturi intre 200 si 1000 euro... dar inainte de criza

| iarmaroc a răspuns:

Pot sa ti-l cumpar insa, daca vrei

| ioana_2609 explică:

Iti multumesc de raspuns. o zi buna!