| adrian88_9398 a întrebat:

Am vazut pe youtube la metin 2 ca alti jucatori se transforma in dragon? Si am vazut la unu ca a apasat pe un buton si ia aparut acolo ceva sa scriu.Si a scris? Puteti sa vedeti? Va rog dau fundita! Unde a apasat?

http://www.youtube.com/watch?v=DUdXbpB-WZw&feature=relat ed

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a transformat cu un glob ma da inainte de a pune intrebarea mai invata metinwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu a scris cod la cet pur si simplu a scris /set_W e simplulaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrieti /adde

| Ganduri albe a răspuns:

Cred ca a folosit un glob al transformarii si poate a apasat pur si simplu pe enter

| pinguluk a răspuns:

1. Trebuie sa fi GM, sau GA.
2. Codul este:
/m 2291
3. Poti sa joci un pserver de metin2 GM mod si sa incerci.

| Saphy97 a răspuns:

Foloseti globu da cu faci rost mai exact de el?
eu caut de mult