| Laiyla a întrebat:

Are cineva card Visa Electron? Imi puteti spune si mie dezavantajele acestui card? Trebuie platit ceva lunar sau atunci cand se scot bani din banca? Am intrebat si la banca daca sunt dezavantaje dar mi-a raspuns domnul ca nu exista dezavantaje, dar mna

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cardul in sine nu are dezavantaje, costurile sunt generate de contul la care e atasat si difera de la banca la banca

| Dismally a răspuns:

Nu vad nici un dezavantaj. Platesti o taxa pentru internet banking, cam atat.

| JustStitch a răspuns:

Am eu, e ok! Nu iti opreste comision pentru a scoate bani din bancomat cu cardul oar daca te duci la banca poti sa scoti cu buletinul dar acolo iti i-a comision de 5 lei din suma pe care o scoti