| anonim_4396 a întrebat:

Are vreo banca din Romania bancomate la care poti depune bani?

4 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Banca ing, nu ma lasa TPU sa scriu cu litere mari ING, acum sigur primeste.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
La alimentarea cardului faci referire, da?
BRD-ul are un roboțel care se află în incita băncii (operațiunile le faci în timpul programului de lucru) prin intermediul căruia poți alimenta cardul și Garantibank mai are această opțiune direct la bancomat.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ing

| alcon a răspuns:

Da, se numeste ING, este singura banca unde bancomatele sunt intr-o incapere, poti depune, retrage la acelasi bancomat. Mai are un fel de computer de unde iti poti plati facturi si poti face transfer bancar