| anonim_4396 a întrebat:

Arunca o privire pe www.grigbusiness.ro si da-ti cu parerea, este gata...sau mai am de lucru?

9 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Interesant.

| aysun a răspuns:

E prea mare logoul ala. Fa-l mai mic. Apoi in stanga la reviews sunt doar niste litere ametite. In rest, e ok, daca e facut de tine.

| adika a răspuns:

E ok, poate ar fi bine sa faci logo mai mic.
Informatie e suficienta.
Bravo! Keep working...

| amaadina a răspuns:

Eu zic ca ar mai trebui sa pui o poza de fundal [acolo unde e alb] ca sa fie si mai superwinking

bafta!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai trebuie lucrat FOARTE mult pana la realizarea unei identiati online care sa fie in concordanta cu seriozitatea pe care o pretinzi in ziua de zi cu zi in fata clientilor tai.

Cel mai bine ar fi sa apelezi la o firma de specialitate, iti vei recupera banii investitiwinking

| unicka a răspuns:

La partea "despre noi " mai trebuie putina munca la ortografie! daca chiar vrei sa ai clienti, trebuie sa arati ca esti cu scoala, nu ca unul ce are nici doua clase la gramatica

| BabyRosse a răspuns:

Este super.

| Candyman a răspuns:

E prea mare logoul firmei. Si poti baga si ceva pe fundal. Mai ai ceva de lucrat, zic eu

| foarterau a răspuns:

Www.grigbusiness.ro ajuns la versiunea 2