| Rafael18 a întrebat:

As dori sa fac card in special pentru comenzi online/pariuri (parintii sunt de acord/sunt pe banii mei).Ce banca recomandati? Am nevoie doar de buletin pentru a face cardul nu? Orice mi-ar fi de ajutor,maine ma duc sa vad in persoana sa zic asa dar as vrea sa stiu cate ceva de azi de la oameni care detin card, va multumesc.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, du-te la banca unde vrei sa-ti faci si ai nevoie doar de cartea de identitate. Am vazut ca Banca Transilvania are conditii bune, dar te poti uita pe site-urile catorva banci si sa compari conditiile. Numai bine!

| cristi767 a răspuns:

Eu recomand Visa Electron de la ING