| RealKing01 a întrebat:

As vrea sa comand o boxa de pe kytary.ro,am vorbit cu cei de la site si au zis că livreaza totul din Republica cehă, daca comand imi livreaza coletul? cat dureaza 1-2 saptamani?

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Daca ai vorbit cu aia, de ce nu iai intrebat pe ei? Depinde cu ce posta trimit ala pachetu, deci aia ar trebuie sa stie.Depinde cand til trimit, una e sa cumperi acu si alta cand il trimit ei, uneori dureaza procesarea, ambalarea bla bla.

Mai bine ca aia cine sa spuna cit timp dureaza sa ajunga la tine. Daca au aia webiste, acolo ar trebuie sa fie trecut timpul cit dureaza, scrie, uitate atent si vezi ca ar trebuie sa scrie ceva de genul X zile lucratoare, adica fara weekend si sarbatori legale.

Tu ne intrebi pe noi cit dureaza de parca noi am vinde si tot noi am fi posta care til aduce laughing
Sa gasesti pe aici pe careva care sa fi cumparat exact din acelasi loc slabe sanse, de aia zic ca e mai bine sa verifici la aia pe websitele lor.

| readytofly a răspuns:

Am comandat ceva din Cehia luna trecuta si a venit in 2 zile. Depinde cum ai noroc. Mai bine vorbeste cu ei.

| maryus24 a răspuns:

Depinde orin ce livreaza, curierat, posta ceha etc.