| AntonyoAlex a întrebat:

As vrea sa comand un piercing gun, dar in Romania le gasesc foarte scumpe dar pe Amazon le gasesc la pretul de 2 euro din America. Daca comand, cat ar costa transportul pana in Vrancea?

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Pana in Romania conteaza, zona ca e Vrancea sau alta e irelevant. Cauta pe Amazon sau Ebay daca gasesti cu freeshiping si nu costa nimic transportul. Daca nu gasesti, transportul variaza de la 5 la 25 de dolari. Deci nu prea merita pentru un produs de 2 dolari.

| blAster85 a răspuns:

La 2euro nu cred sa fie de ceva calitate buna...