| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un laptop si sa lucrez de acasa. Cateva sfaturi pentru a incepe si cum?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru inceput mergi si cumpara laptopul. Instalezi W daca nu are. Si lucrezi de acasa.
La asemenea intrebare, asemenea raspuns.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu am priceput o iota despre ce job sau munca este vorba... poate clarifici in ce domeniu esti expert si ce afacere ai.

| mentholinks a răspuns:

Si webcam daca vrei sa faci videochat.

| goguPatent a răspuns:

Primul sfat e sa cumperi laptopul, ca banuiesc ca de lucrat stii ce, adica te pricepi tu la ceva si ai studiat piata