| EdiShadow a întrebat:

As vrea sa ma duc pe partea bucatar/bucatar sef. Exista vreo facultate de asa ceva sau gastronomiee? iar daca nu exista as vrea sa fac niste cursuri de ajutor de bucatar, ca acolo sa invat a tine si eu un cutit in mana ca nici ceapa nu stiu sa o tai. dupa experienta potrivita sa fac cursurile de bucatar. Mentionez ca sunt in clasa 12 a! MULTUMESC

1 răspuns:
| fundrive78 a răspuns:

De ce nu incerci sa te angajezi part time ca ajutor de bucatar sau mergi intr-un restaurant daca ai cunostinte in domeniu si roaga-i sa te lase sa ii asisti sau sa ii ajuti macar 1ora sau 2 pe zi, mai ales daca o faci mocca nu cred ca te refuza careva.
Bafta!