| bycu a întrebat:

Astia care folositi okazii. voi cum faceti un schimb cu cineva daca nu va puteti intalni cu persoana respectiva. prin posta spre exemplu. aveti incredere sa trimiteti primul? chiar daca persoana respectiva are 1000 de pozitive? si 60 negative? la mine e vorba de un schimb de telefoane.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Memories a răspuns:

Daca ar fi 60 negative clar nu as face schimbul cu tipul acela doar daca ar fi din acelasi oras si ne-am putea intalni, sa vad starea telefonului.